Alle producten
zoekwoorden [ servo motor linear actuator ] bij elkaar passen 80 producten.
Snelle Reactie Lineaire Servoactuator met Exclusieve Software 502000mm Slag
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Snelheid: | tot 250mm/s |
Elektrische Lineaire Servoactuator van de Balschroef Hoge Precisieenergie - besparing
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Snelheid: | tot 500mm/s |
Hoge Herhaalbaarheids Servo Elektrische Cilinder met Aangepaste Slaglengte en Flenssteun
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Slaglengte: | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling: | het anodiseren |
Lange de Schroef Servoactuator van de Beroepslevenbal met Grating Heersers Hoge Kracht
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Snelheid: | tot 500mm/s |
De Aandrijvings Servo Elektrische Cilinder van de balschroef met Verschillende Motoren 50~1500mm
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Snelheid: | tot 300mm/s |
Elektrische lineaire servo-actuatoren van aluminiumlegering 1200 mm Max Travel
| Herhaalbaarheid: | ±0,01/±0,02 mm |
|---|---|
| Stroklengte: | Op maat |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Aangepaste Snelheids Servo Elektrische Cilinder Geavanceerde Vervanging voor Hydraulische/Pneumatische Cilinders
| Herhaalbaarheid: | Hoog |
|---|---|
| Slaglengte: | Aangepast |
| Nauwkeurigheid: | Hoog |
60--200mm Slag220v Servo Elektrische Cilinder voor Afwijking het Breien Machinehoge snelheid
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Versnelling: | ≥ 500 mm/s |
Servo-elektrische cilinder van aluminiumlegering met encoder
| Positie Detectie: | codeur |
|---|---|
| Maximale effectieve verplaatsing: | 1200 mm |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
220V compacte Structuur Micro- Servo Elektrische Cilinder voor Seat-Hoogteaanpassing
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Snelheid: | tot 200mm/s |


