Alle producten
zoekwoorden [ servo motor linear actuator ] bij elkaar passen 80 producten.
TJEN110 Lineaire / opvouwbare programmeerbare elektrische cilinder
| Naam: | TJEN110 |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Versnelling: | tot 300 mm/s |
Lineaire / opvouwbare compacte elektrische cilinder TJEN135
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Versnelling: | tot 300 mm/s |
TJER220 Lineaire / opvouwbare hogesnelheidselektrische cilinder
| Naam: | TJER220 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
TJER120 Elektrische bewegingsbesturingsoplossing Lineair / Foldback
| Naam: | TJER120 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
200 - 3000mm van de de Cilinder0.1-1000mm/s Snelheid van de Slaglengte de Lineaire Elektrische Eenvoudige Structuur
| Slaglengte: | 2003000mm |
|---|---|
| Beveiligingsniveau: | IP54 |
| Ladingscapaciteit: | 50-3000N |
Hoge snelheids Op zwaar werk berekende Elektrische Cilinder voor Militaire de Industrie10t~30t Lading
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| snelheid: | ≤100mm/s |
| lading: | 10t~30t |
Gemeenschappelijke Stijl Servo Elektrische Cilinder, Hoge Precisie en Hoge snelheid, de Aandrijving van de de Balschroef van ISO 9001
| Slag: | 50~1500mm |
|---|---|
| Outputkracht: | tot 100KN |
| Snelheid: | tot 300mm/s |
meertraps elektrische cilinder, elektrische hefcilinder, kleine elektrische cilinders, elektrische cilinderaandrijvingen
| Naam: | Lineaire Actuator |
|---|---|
| color: | green |
| application: | Packaging |
220V Al Profile Standard Model Electric-Cilinder met Controlesysteem, Fabrieksafzet in Voorraad
| Slag: | 50~800 mm |
|---|---|
| Lading: | ≤ 50.000 N |
| Snelheid: | ≤1000 mm/s |
Anodiseerde encoder elektrische cilinder met 1200 mm effectieve reis
| Specificatie van de schroef: | 4005 |
|---|---|
| Positie Detectie: | codeur |
| Werktemperatuur: | -20°C~+80°C |


