Alle producten
zoekwoorden [ servo motor linear actuator ] bij elkaar passen 80 producten.
Precision Aluminium Alloy Flange Servo Electric Cylinder met 1200 mm Max Effective Travel
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Montagewijze: | Flanke |
| Maximale effectieve verplaatsing: | 1200 mm |
Elektrische servo actuator met gepersonaliseerde slaglengte met encoder
| Maximale effectieve verplaatsing: | 1200 mm |
|---|---|
| Montagewijze: | Flanke |
| Herhaalbaarheid: | ±0,01/±0,02 mm |
50 - 3000N lineaire Elektrische Cilinder met 200 - 3000mm Slaglengte
| Slaglengte: | 2003000mm |
|---|---|
| Nauwkeurigheid: | ±0.1mm |
| Materiaal: | Aluminiumlegering/Roestvrij staal |
De snelle Servo Elektrische Cilinder van het Reactie Militaire Niveau 220V, de Schroefaandrijving van de Zware Ladings220v Bal met Controlesysteem
| Slag: | 50~2000 mm |
|---|---|
| Lading: | 30,000N~350,000 N |
| Snelheid: | ≤200 mm/s |
220V Compacte structuur Micro Servo Elektrische cilinder voor de hoogte van de stoel
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Snelheid: | tot 200 mm/s |
Touchscreen Type Servo Persmachine Laag geluidsniveau Stabiele prestaties
| naam: | De servo aangepaste productielijn van de persmachine |
|---|---|
| machinemodel: | C/vier-kolom type/Desktoptype |
| controlevormen: | touch screentype/computertype |
2.5Kg Lineaire Servoactuator 0,1 van de aluminiumlegering - 1000mm/S-Snelheid
| Beschermingsklasse: | IP54 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Lawaai: | ≤60dB |
Lengte van de de Codeur de Servo Elektrische Cilinder Aangepaste Slag van de aluminiumlegering
| Snelheid: | Aangepast |
|---|---|
| Beschermingsklasse: | IP67 |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Snak Beroepsleven Servo Elektrische Cilinder met Vele Types van Ladingsverbinding en Aandrijving van de Balschroef
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Snelheid: | tot 250mm/s |
Hoog rendement Lineaire Elektrische Cilinder met 24V/110V/220V/380V
| Vervoervermogen: | 50-3000N |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Materiaal: | Aluminiumlegering/Roestvrij staal |


