Alle producten
zoekwoorden [ servo motor linear actuator ] bij elkaar passen 80 producten.
PLC/Handboek/Afstandsbediening Lineair Elektrisch Cilinder Zilveren/Zwart Lawaai ≤70dB
| Herhaalbaarheid: | ±0.02mm |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | 0-50℃ |
| Beveiligingsniveau: | IP54 |
TJEN095 servo-elektrische cilinder Lineair / opvouwbaar Programmeerbaar
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Versnelling: | tot 300 mm/s |
Lineaire / opvouwbare servo-elektrische cilinder TJER260
| Naam: | TJER260 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
TJER180 Lineaire / opvouwbare elektrische cilinder
| Naam: | TJER180 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
Kleine lineaire / opvouwbare elektrische cilinder TJER450
| Naam: | TJER450 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
TJE040 Lineaire / opvouwbare elektrische cilinder TJE 040
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Snelheid: | tot 300 mm/s |
TJER100 Lineaire / opvouwbare servo-elektrische cilinder CE
| Naam: | TJER100 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
TJER380 Lineaire / opvouwbare precieze elektrische cilinder
| Naam: | TJER380 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
TJEN050 Servo-elektrische cilinder lineaire / opvouwbare hogesnelheid
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Versnelling: | tot 300 mm/s |
TJEN075 Elektrische cilinder met hoge snelheid lineair / opvouwbaar compact
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Versnelling: | tot 300 mm/s |


