Alle producten
zoekwoorden [ servo motor linear actuator ] bij elkaar passen 80 producten.
220V minder Lineaire Actuator van de Lawaai Elektrische Cilinder, het Antiomwentelingscilinder Lineair Aandrijven
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Snelheid: | tot 250mm/s |
De elektrische Lineaire Actuator Gelijke met Serrvo-Motor omvat Controlesysteem, de Nieuwe Afzet van de Ontwerptjen 075 Fabriek
| Slag: | 50~800 mm |
|---|---|
| Lading: | ≤8,000 N |
| Snelheid: | ≤1000 mm/s |
Directe Actuator/de Balschroef Blauwe Kleine Elektrische Cilinders van de Verbindings Elektrische Cilinder Lineaire
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Snelheid: | tot 500mm/s |
Groene Staal Op zwaar werk berekende Actuator/Flexibele Controle Grote Lineaire Actuator
| Naam: | Elektrisch Hydraulisch Cilindersysteem |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Toepassing: | Verpakking |
Compacte Structuur Lineaire Actuator met Servoaandrijving, de Hoge snelheids Standaard Elektrische Cilinder van de Balschroef
| Slag: | 50~1500mm |
|---|---|
| Outputkracht: | tot 100KN |
| Snelheid: | tot 300mm/s |
Van de het Systeem de Servo Elektrische Cilinder van de positieterugkoppeling van de de Elektrische Motorbal Schroef van het de Schroeflood
| Snelheid: | Aangepast |
|---|---|
| Controlemethode: | Servomotor |
| Nauwkeurigheid: | Hoog |
220V van de de Aandrijvings Hoge Kracht van de balschroef Lineaire Actuator/Hoge snelheids Elektrische Lineaire Actuator
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Snelheid: | tot 625mm/s |
De Schroef Elektrische Lineaire Servoactuators van de hoge Precisiebal/Compacte Lineaire Actuator tot 35KN
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Versnelling: | tot 150 mm/s |
Lineaire Servoactuator van het zware Ladingsstaal 220V met Diverse Motoren 502500mm Slag
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Snelheid: | tot 200mm/s |
Elektrisch de Cilindersysteem 220V, Kleine Lineaire Actuator 300mm/S van de riemverbinding
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | norm: marineblauwe &silvery, anderen kan worden aangepast |
| Snelheid: | tot 300mm/s |


